Řešení pro bezpečnost nákladů

Screening nákladu

Společnost L-3 si uvědomuje rozmanité požadavky související s kontrolou nákladů a nabízí celním a bezpečnostním orgánům portfolio konfigurovatelných vysokoenergetických rentgenových detekčních systémů či bezkonkurenční integrační a podpůrné služby, které zajišťují hladký průběh obchodních operací všude tam, kde je prováděna přeprava nákladů.

Společnost L-3 dodává nejmodernější zařízení pro snímání a detekci v oblasti nákladní dopravy se zobrazovací technologií ClearView ™, která generuje snímky nákladů se špičkovou hloubkou prozáření a dynamickým rozsahem. Nástroje pro vylepšení obrazu, které pracovníkům obsluhy systémů pomáhají maximalizovat přesnost a efektivitu jejich posuzování rizik.

Řešení společnosti L-3 pomáhají obsluze systému seskupit veškeré operace související s nákladní dopravou tím, že využívají širokou paletu snímačů, jako jsou detektory záření, čtečky čísel a registračních značek kontejnerů nebo čtečky deklarovaných údajů. Naše platformy plně integrujeme do vašeho workflow, přičemž poskytujeme podporu klíčovým aspektům vašeho provozu, jako jsou správa provozu, automatizovaná nebo vzdálená obsluha, centralizovaná analýza snímků a síťové propojení. Řešení společnosti L-3 umožňují zákazníkům dodržovat přísné standardy pro provádění screeningu a maximalizovat efektivitu. Výsledkem je vyšší výkonnost, nižší náklady na vlastnictví a nejvyšší míra důvěry v rozhodnutí přijatá v rámci provádění kontrol.

Přístup společností EAS/L-3

Společnost L-3, systémový integrátor s více než desetiletou zkušeností v oblasti nákladní dopravy, může vyřešit i ty nejsložitější výzvy v této oblasti. Služby zahrnují analýzu potřeb, plánování, řízení projektů, přizpůsobení požadavkům, instalaci, testování, školení, údržbu a celosvětovou podporu 24/7. Nezávisle na tom, zda se projekt týká pouze jednoho systému nebo multiplatformní integrace s různými místy instalace, odborníci na nákladní dopravu společnosti L-3 vám vždy zajistí úspěšnou implementaci včetně následného rozvoje systému pro splnění nových požadavků či zajištění shody s budoucí legislativou.

 
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome