Bezpečnostní řešení pro letiště

Screening pro nákladní leteckou dopravu

Screening pro nákladní leteckou dopravu, který zajišťuje pohyb zboží v souladu s relevantními národními a mezinárodními normami a předpisy, jako jsou například TSA, EU, ECAC, UK-DfT a mnoho dalších.

Výrobky a služby skupiny EAS pro nákladní leteckou dopravu vám pomáhají udržovat obchod v pohybu.

Vzhledem k dnešním vyvíjejícím se výzvám v oblasti bezpečnosti nákladní letecké dopravy je potřeba spolehlivé, vysoce výkonné a nákladově efektivní vybavení, které je vyladěno pro vaše náročné prostředí a je podporováno zkušenými týmy školitelů a pracovníků technické podpory.

Skupina EAS dodává řadu systémů, které splňují legislativní požadavky platné po celém světě.

Naše vybavení zpracovává náklady různých velikostí v různých aplikacích. Výrobky L-3 jsou dodávány s mnoha velikostmi tunelu (malý, střední a velký rentgen) a zahrnují konvenční rentgenové systémy i systémy s pokročilými (AT) technologiemi, které využívají osvědčené softwarové algoritmy pro automatickou detekci výbušnin. Spolu s nejkvalitnějšími jednopohledovými systémy nabízíme i sofistikované vícepohledové architektury. Mnoho z těchto systémů, včetně některých našich nízkonákladových systémů a velkých rentgenových platforem, obdrželo certifikaci TSA a u dalších výrobků již certifikace u regulačních orgánů různých zemí probíhá.

Skupina EAS, jako důvěryhodný dodavatel řešení pro leteckou nákladní dopravu, disponuje dlouholetými zkušenostmi..

Již více než deset let dodáváme letištím a dopravcům řadu konvenčních rentgenových kontrolních systémů pro samostatné dodávky, skidy, palety a kontejnery ULD. Multisnímačový skener společnosti L-3 pro kontrolu velkých, letecky přepravovaných palet, který je instalován na pracovišti nizozemské celní správy na mezinárodním letišti Schiphol, je jedním z nejmodernějších systémů pro leteckou nákladní dopravu na světě. Naše zařízení skenuje různé náklady od kontejnerů s ovocem a zeleninou po elektroniku, a je v současné době provozováno v různých dopravních a zasilatelských střediscích a certifikovaných zařízeních pro screening nákladů v letecké nákladní dopravě (CCSF).

 
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome