Screening pro nákladní leteckou dopravu

PX™ 10.10-MV

Systém PX 10.10-MV nabízí jedinečné zobrazovací charakteristiky a flexibilitu s tunelem o rozměru 1 m x 1 m. Systém se vyznačuje kombinací optimální výšky dopravníku a poměru zobrazení a poskytuje výjimečnou zobrazovací charakteristiku s minimem problémů souvisejících s ruční manipulací.

Systém je ve standardní výbavě dodáván s nejmodernějším, vysoce výkonným rentgenovým zdrojem společnosti L-3. Kombinace vertikální geometrie a vysoce výkonného zářiče zajišťuje vynikající hloubku prozáření a vysoké rozlišení i kvalitu obrazu. Systém PX 10.10-MV je taktéž vybaven patentovaným uživatelsky přívětivým ovládacím rozhraním s touchpadem a displejem v úrovni očí, které obsluze systému umožňuje efektivní a přesné skenování předmětů. Zobrazovací technologie Transparent Color™ s funkcí detekce asistence obsluze (OA) usnadňuje rychlou detekci různých hrozeb včetně zbraní, narkotik, výbušnin a jiných nelegálních předmětů. Díky podpoře více jazyků mohou operátoři komunikovat se systémem, který mluví jejich rodným jazykem.

Systém PX 10.10-MV se může pochlubit modulární konstrukcí se segmenty, které lze jednotlivě provézt na kolečkách standardními dveřmi a opět rychle sestavit – to umožňuje, aby byl systém nasazen v mnoha místech, na kterých mohly být dříve používány pouze mnohem menší jednotky. Tato modulární konstrukce taktéž usnadňuje přidání druhé zobrazovací jednotky, takže si zákazníci mohou zvolit konfiguraci se snímkováním ve dvou směrech, nebo systém s konfigurací snímkování v jednom směru, který může být později rozšířen přímo na místě instalace.

Flexibilní systém je vybaven výkonnou sadou standardních funkcí, které zahrnují:

  • Výkonný, jednopohledový nebo vícepohledový zdroj rentgenového záření, který zajišťuje vynikající výkonnostní charakteristiku snímkování a průchodnost systému
  • Rozlišování materiálů pomocí dvou energetických úrovní
  • Možnost rozšíření zařízení na místě instalace
  • Nastavitelný dopravník
  • Patentované ovládací rozhraní ve výši hlavy
  • Archivace snímků

K dispozici je i volitelné vybavení pro přizpůsobení systému vašim potřebám:

  • Funkce zobrazování hrozby (TIP)
  • Rozhraní pro vzdálené ovládaní
  • Zvýšená kapacita dopravníkuy
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome