Detekce stopových množství výbušnin

QS-B220

Stolní detektor stopových množství výbušnin a drog s certifikací EU/ECAC

Technologie společnosti Implant Sciences
Díky kombinaci nejnovější technologie iontové mobilní spektrometrie (IMS) s bezkonkurenční snadností použití a špičkové nízkooúdržbové konstrukce definuje systém QS-B220 nový standard v oblasti detekce stopových množství výbušnin a drog. Systém provádí simultánní detekci široké škály výbušnin a drog a výsledky poskytuje během několika vteřin. Výsledky se zobrazují na displeji a lze je vytisknout na externí tiskárně, síťové tiskárně nebo na volitelné integrované termotiskárně.

Snadné použití
Snadné ovládání detektoru QS-B220 zajišťuje velký dotykový displej s vysokým rozlišením, který má o více než 40 % větší zobrazovací plochu než ostatní systémy ETD. Všechny funkce jsou přístupné prostřednictvím dynamických softwarových tlačítek, které obsluze nabízejí pouze možnosti potřebné pro provedení daného úkolu. Oprávnění uživatelé mohou také získat přístup ke spektrogramové analýze či administrátorským a diagnostickým nástrojům.

Lepší výkon
Detektor QS-B220 zkonstruovaný s ohledem na zajištění co nejrychlejšího měřicího cyklu poskytuje špičkový detekční výkon s nízkým počtem falešných poplachů. Patentovaný interní automatický kalibrační systém inCal společnosti Implant Sciences nepoužívá žádné spotřební materiály a nevyžaduje od obsluhy systému žádné zásahy, takže se pracovníci provádějící kontroly mohou soustředit výhradně na zajišťování bezpečnosti.

Nižší celkové náklady na vlastnictví
Detektor QS-B220 se vyznačuje extrémně nízkými provozními náklady. Běžné operace související s údržbou jsou plně automatizované a lze je aktivovat jednoduchým stisknutím tlačítka v systémovém menu na dotykovém displeji. Dopanty a kalibry s dlouhou životnosti vydrží dlouhé roky bez výměny. Rutinní údržba zařízení se skládá z čištění pomocí běžných prostředků a eventuální výměny vysoušecího filtru. V zařízení QS-B220 se nepoužívá žádný radioaktivní materiál, takže zde nevznikají dodatečné náklady na certifikaci, licence, kontroly, testování, přepravu nebo vyřazení z provozu.

 

Základní charakteristiky výrobku

  • Simultánně detekuje výbušniny a drogy v několika sekundách
  • Systém automatické kalibrace inCal
  • Intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje
  • Neradioaktivní zdroj iontů
  • Údržba prováděná stisknutím tlačítka
  • Rychlé vyhodnocení výsledků
  • Volitelná integrovaná tiskárna
  • Vzdálená diagnostika
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome