Bezpečnostní řešení pro letiště

Screening odbavovaných zavazadel

Společnost L-3 Communications S & DS je předním světovým výrobcem zařízení pro inspekční kontroly ověřených zavazadel pro cestující na letištích po celém světě. Skupina EAS má mnoholeté zkušenosti s integrací systémů L-3 do systémů automatické manipulace se zavazadly na letištích všech velikostí tak, aby splňovaly regulační požadavky v EU nebo v členských státech ECAC. Také instalujeme oddělené systémy pro zavazadlový prostor a EDS rentgenový inspekční systém v samostatných konfiguracích pro lobby screening.

Hlavní mezinárodní terminály, místní a regionální terminály pro cestující, tranzitní systémy a letiště po celém světě se spoléhají na systémy L-3, které minimalizují bezpečnostní rizika a současně splňují požadavky na výkonnost, infrastrukturu a náklady.

Spolupráce s agenturami a odborníky pověřenými vedením lidí, kteří se pohybují svobodně a bezpečně, vede L-3 při vývoji nejmodernějších řešení stále náročnějších a sofistikovanějších hrozeb.

Díky bezkonkurenční rychlosti manipulace se zavazadly a výjimečnému rozpoznání ohrožení nabízejí naše kontrolní technologie špičkovou detekci, výkon a spolehlivost v celém spektru aplikací pro zabezpečení osobních terminálů. L-3 rentgenové systémy pro kontrolu zavazadel, zavazadlového prostoru vyhovují požadavkům certifikace US-TSA, EU, ECAC, ICAO a dalším národním a mezinárodním orgánům.

Ať už se pohybujete na křídlech, kolech nebo kolejích, tok osobní přepravy pokračuje, zatímco hrozby jsou rychle a přesně určeny.

Kontaktujte nás, prosím, s žádostí o asistenci při plánování, návrhu a instalaci řešení na míru.

 
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome