Screening osob a screening na kontrolních stanovištích

ProVision® PV2

Kompaktní vnější rozměry systému ProVision 2 jej předurčují pro použití na stísněných kontrolních stanovištích s nízkými stropy. Systém zvyšuje bezpečnost na jakémkoli kontrolním stanovišti tím, že poskytuje stejně robustní detekci, vysokou propustnost, ochranu soukromí a bezpečí jako velmi rozšířený systém ProVision ATD. ProVision 2 je součástí produktové řady ProVision společnosti L-3 s více než 1 700 systémy instalovanými na více než 250 letištích po celém světě.

Screening pomocí systému ProVision 2 je pro cestující pohodlný, snadný a efektivní, vyžaduje pouze zachování jedné stacionární polohy při skenování kratším než 1,5 sekundy. Systém provádí veškerou práci za zákazníka a nevyžaduje provádění žádných zvláštních pohybů.

  • Certifikace EU Standard 1 a 2 CEP
  • Bezpečné, efektivní a nyní i nejmenší řešení pro screening v letecké dopravě bez vytváření snímků
  • Zmenšená verze rozšířeného systému ProVision ATD
  • Již bylo instalováno více než 1 700 systémů ProVision ATD a ProVision 2 na 250 letištích na šesti kontinentech

Funkce

Ochrana soukromí

Technologie použitá při konstrukci tohoto zařízení zajišťuje ochranu soukromí cestujících prostřednictvím zobrazování hrozeb a anomálií na manekýnovi (avatarovi), jehož postava se podobá lidské. Nikdy nejsou generovány žádné obrázky.

Bezpečná technologie

Systém využívá bezpečnou technologii milimetrových vln (MMW). Tento výrobek nepoužívá rentgenové ani žádné ionizující záření.

Vysoká propustnost

Tento produkt je navržen s ohledem na vysokou propustnost kontrolních stanovišť. Rychlé skenování (méně než 1,5 sekundy) poskytuje veškeré údaje potřebné pro spolehlivé odbavení osob na kontrolním stanovišti. Méně než šest sekund procesního času včetně skenování a automatického vyhodnocení. V závislosti na aplikaci může být odbaveno až 300 lidí za hodinu. Snižuje potřebu provádění časově náročných a obtěžujících osobních prohlídek. Vynikající detekční schopnosti, vysoká propustnost, excelentní kvalita a spolehlivost
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome