Konvenční rentgen

ACX™ 6.4-MV

ACX ™ 6.4-MV zachycuje data z jednoho, dvou nebo tří pohledů na zavazadlo nebo předmět a poskytuje operátorům libovolné dva dostupné snímky vysoké kvality. Automatické výstrahy umožňují letištím a bezpečnostním složkám přesně detekovat hrozby, omezit falešné poplachy a zvýšit kapacitu kontrolního stanoviště.

Vysoce kompaktní, síťový ACX 6.4-MV se snadno integruje do stávajících provozů a může být rychle rozšířen z jednoho na dva až tři pohledy. Troj-pohledový systém interpretuje údaje ze všech tří pohledů a zajišťuje tak vyšší úroveň detekce výbušnin, včetně automatické detekce kapalin, čímž uživatelům umožňuje reagovat na rostoucí hrozby či zpřísňující se normy.

Díky rychlosti skenování přesahující až 700 skenů za hodinu se mohou zavazadla rychleji kontrolovat, což vylepšuje průběh odbavení, kratší fronty a větší pohodlí pro cestující. Zobrazení s vysokým rozlišením a automatické zvýraznění potenciálních výbušnin pomáhají operátorům včas přijímat správná rozhodnutí, čímž se snižuje počet opakovaných kontrol a manuálních inspekcí. Díky svým malým nárokům na prostor, vysoké flexibilitě a nejlepší úrovni detekce na trhu umožňuje ACX 6.4-MV uživatelům splňovat zpřísňující se normy, pracovat s maximální efektivitou a chránit investice do kontrolních stanovišť.

  • Automatická detekce hrozeb díky výkonné technologii vícenásobného zobrazení
  • Nejmenší, automatizovaný, ​​multi-view rentgenový, kontrolní systém
  • Vynikající průchodnost kontrolních bodů
  • Kompatibilita s existujícím vybavením
  • Rozšíření na multi-pohledový systém během několika hodin
  • Široké možnosti propojení do sítě.
Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome