Konvenční rentgen

Proscan 6.4c

Kompaktnost, konfigurovatelnost, nákladová výhodnost a nejlepší poměr cena/výkon

Inovativní rentgenový systém ProScan 6.4c pro kontrolní stanoviště se vyznačuje nepřekonatelnou kombinací kompaktních rozměrů, nízké hmotnosti, provozní flexibility a nejlepšího poměru cena/výkon. Platforma ProScan je odvozena od široce využívaných a spolehlivých rentgenových zařízení řady PX a LineScan, které byly upraveny tak, aby odrážely vyvíjející se potřeby zákazníků. Systém ProScan 6.4c je kompatibilní se síťovým řešením ClearView společnosti L-3 a maximalizuje provozní výkon a efektivitu.

Univerzálnost systému ProScan 6.4c poskytuje spolehlivé a nákladově výhodné řešení v různých aplikacích souvisejících s kontrolou vstupu do kriticky důležitých objektů. Obsluha systému může provádět efektivní a přesný screening aktovek, batohů, zásilek, balíků a dalších malých až středně velkých předmětů.

Zobrazování s vysokým rozlišením a odlišení materiálů pomocí barevného kódování usnadňuje rychlou detekci řady hrozeb a předmětů zájmu, včetně zbraní, narkotik, výbušnin a jiných nelegálních předmětů. Vysoké prostorové rozlišení umožňuje analyzovat i nesnadno detekovatelné předměty, jako jsou jemné vodiče a elektronické obvody.

Systém ProScan 6.4c je vybaven intuitivním uživatelským rozhraním s dotykovým displejem. Volba mezi třemi délkami dopravníku a možnost obousměrného provozu poskytuje bezpečnostním manažerům a obsluze systému vynikající provozní flexibilitu.

 

Aplikace

 • Detekce hrozeb
 • Detekce nelegálních předmětů
 • Prevence krádeží
 • Shoda s legislativou / inspekčními předpisy

 

Výhoda L-3.
Kontrolní systém ProScan 6.4c zkonstruovaný s využitím nejmodernějších technologických inovací společnosti L-3 nabízí nejlepší detekční charakteristiky, výkon a spolehlivost v celém spektru aplikací pro zabezpečování přístupu do objektů a je podporován prvotřídním týmem společnosti L-3.

Vynikající rozlišení a čistota obrazu
Pokročilé zobrazovací schopnosti systému ProScan 6.4c zvyšují laťku pro malé rentgenové screeningové systémy a umožňují využití řady funkcí, které poskytnou obsluze systému informace nutné k analyzování podezřelých předmětů.

 • Zdroj rentgenového záření je optimalizován pro zajištění vynikající hloubky prozáření, rozlišení obrazu a přehlednosti snímku.
 • Funkce Best Image First™ automaticky zvolí a zobrazí nejlepší snímek, čímž je redukována nutnost provádění opakovaných úprav snímků a tedy i zvýšena propustnost systému.
 • Zobrazování TRI-MAT umožňuje obsluze systému snadno rozeznat organické/anorganické/kovové materiály.
 • Pro zajištění maximálních detekčních schopností zahrnují uživatelsky přívětivé nástroje pro analýzu obrazu plynule nastavitelný kontrast, ostření a překrývání barev.

Flexibilní provozní konfigurace
ProScan 6.4c může být přizpůsoben tak, aby splňoval řadu různých potřeb.

 • Uživatelsky konfigurovatelné rozhraní na plochém dotykovém displeji umožňuje uživatelům nastavit různé konfigurační předvolby.
 • Obousměrný provoz umožňuje, aby byl systém bez úprav začleněn do prostředí, ve kterých je vyžadováno obousměrné provádění kontrol, jako jsou například poštovní třídírny a nakládací/vykládací rampy.
 • Přizpůsobitelná, uživatelsky definovatelná archivace snímků (IA) může interně uložit více než 400 000 snímků. Volitelné externí úložiště vám poskytne další úložný prostor.

Kompatibilita se síťovou aplikací ClearView
Aplikace ClearView společnosti L-3 je síťové řešení pro efektivní centralizované monitorování, zpracování poplachových stavů, řízení reportingu, řízení systému a dodatečnou integraci snímačů.

Používáte nepodporovaný prohlížeč

Zde jsou podporované prohlížeče:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome